Logo firmy nowtrans

Firma Nowtrans działa na rynku od 2004 roku. Przewóz towarów neutralnych nie stanowi dla naszej firmy żadnego kłopotu. Kadra doświadczonych i zaufanych kierowców sprawnie i rzetelnie podchodzi do realizacji każdego przewozu. Dbają o to, by ładunek docierał zawsze bezpiecznie i na czas. Niejednokrotnie świadczyliśmy usługi przewozu towarów łatwych w uszkodzeniu takich jak okna, szyby.

Świadczymy także usługi typu ekspress, z błyskawicznym załadunkiem oraz bezpośrednią dostawą towaru. Posiadamy także możliwość realizowania transportów w podwójnej obsadzie kierowców. Nasza oferta jest również bogata w transport samochodów zarówno osobowych jak i dostawczych pojazdami do tego celu przeznaczonymi. Na transporcie nasza oferta się rzecz jasna nie kończy. Oferujemy także usługi spedycyjne.

Zapewniamy szybki, bezpieczny i komfortowy transport na terenie Polski, a także całej Unii Europejskiej. Do naszej dyspozycji są zarówno samochody dostawcze o ładowności do 1,3t jak i samochody ciężarowe o ładowności do 3,5t, 5t, 6t, 10t oraz 24t w różnych typach zabudowy. Są to przede wszystkim auta kryte typu plandeka, firana, burto plandeka czy kontener, ale także nadwozia wymienne (BDF) czy też autotransportery. Świadczy to o tym, że dysponujemy bardzo różnorodną i rozbudowaną własną flotą pojazdów. Posiadamy też rozbudowaną sieć kontaktów z gronem doświadczonych, sprawdzonych i zaufanych podwykonawców.

Korzystamy z najpopularniejszych w Polsce giełd transportowych, co świadczy o spełnieniu przez nas restrykcyjnych warunków weryfikacyjnych. Są to TIMOCOM oraz Trans.eu Posiadamy licencję na krajowy i międzynarodowy transport rzeczy, licencję na spedycję oraz ubezpieczenie OCP o sumie gwarancyjnej 100.000zł dla transportu krajowego, 100.000€ dla transportu międzynarodowego oraz 1.200.000€ dla przewozów kabotażowych na terenie Niemiec.