Cieżarówki firmy Nowtrans

Transport rzeczy krajowy i zagraniczny

Zapewniamy szybki, bezpieczny i komfortowy transport na terenie Polski, a także całej Unii Europejskiej. Do naszej dyspozycji są zarówno samochody dostawcze o ładowności do 1,3t jak i samochody ciężarowe o ładowności do 3,5t, 5t, 6t, 10t oraz 24t w różnych typach zabudowy.

Przede wszystkim auta kryte typu plandeka, firana, burto plandeka czy kontener, ale także nadwozia wymienne (BDF) czy też autotransportery. Świadczy to o tym, że dysponujemy bardzo różnorodną i rozbudowaną własną flotą pojazdów. Posiadamy też rozbudowaną sieć kontaktów z gronem doświadczonych, sprawdzonych i zaufanych podwykonawców.

Korzystamy z najpopularniejszych w Polsce giełd transportowych, co świadczy o spełnieniu przez nas restrykcyjnych warunków weryfikacyjnych. Są to TIMOCOM oraz Trans.eu Posiadamy licencję na krajowy i międzynarodowy transport rzeczy, licencję na spedycję oraz ubezpieczenie OCP o sumie gwarancyjnej 100.000zł dla transportu krajowego, 100.000€ dla transportu międzynarodowego oraz 1.200.000€ dla przewozów kabotażowych na terenie Niemiec.

Nasze Usługi

Plandeka firmy nowtrans

Plandeka

Szeroki zakres posiadanych pojazdów plandekowych, pozwala nam dobrać idealną wielkość do Twoich potrzeb.

Cysterna firmy nowtrans

Cysterna

Różne rodzaje nadwozia zapewniają możliwość transportu bez względu na rodzaj ładunku.

Ciężarówka z nadwoziem wymiennym

Nadwozia Wymienne

Jesteśmy przygotowani na sytuacje, w których najważniejszy jest czas, a dostawa powinna być na wczoraj.